Chata Čerešňa

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Čerešňa sa nachádza v obci Čierny Balog v okrese Brezno, v Banskobystrickom kraji. Prešla čiastočnou rekonštrukciou, ale iba do takej miery, aby sa zachovala krása pôvodnej stavby.
V chate sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, ktorá slúži aj ako spálňa, a jedna spálňa v podkroví so samostatným WC, pričom do úvahy prichádza možnosť jedného prístelku či detskej postieľky. K dispozícii je pre Vás nielen televízor so satelitom, rádio s CD prehrávačom, pripojenie na internet (WIFI), ale aj spoločenské hry, elektronické šípky, stolný futbal a hračky pre tých najmenších. Kuchyňa je vybavená všetkým, čo počas pobytu budete potrebovať: chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou aj rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s WC a samostatné WC na poschodí.
Pri chate je vonkajšie posedenie, kde Vám páľavu príjemne zmierni tieň krásnej košatej čerešne, podľa ktorej je chata pomenovaná. A na oddych slúži priestranný altánok. Opekať môžete na ohnisku či v kozube, deťúrence ocenia hojdačku a pieskovisko. Určite sa im budú veľmi páčiť aj ovečky a sliepočky, ktoré domáci v okolí chovajú.
Pre zachovanie maximálneho komfortu a súkromia býva v objekte ubytovaná vždy len jedna skupina osôb. V prípade záujmu je možné osoby doplniť, ak si to daná skupina želá.
Keďže možností trávenia voľného času je v okolí neúrekom, chata je prenajímaná celoročne a domáci Vám ochotne za poplatok zapožičajú bicykle.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Brezno (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,757027 19,626147

Kontakt

Adresa: Mlynská 96, Čierny Balog, 976 52

Telefón: +421 908 905 453

Email: info@chataceresna.sk

Web: http://chataceresna.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://chataceresna.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,50 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x4, 1x4+1

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií