Chata Husín

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Husín sa nachádza v pokojnom prostredí malebnej vinohradníckej oblasti Husín, ktorá predstavuje okrajovú časť obce Hontianske Nemce. Táto oblasť je obklopená nádhernou prírodou Štiavnických vrchov a poskytuje mnoho možností rekreačného využitia od turistiky cez kúpanie (blízke kúpaliská v Krupine, Dudinciach či Zvolene) po spoznávanie kultúrno-historických krás Slovenska (pamiatková rezervácia ľudovej architektúry Stará Hora, hrad Čabraď či kláštor v Bzovíku).
Chata Husín má maximálnu kapacitu 10 osôb. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, a tiež plne vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnkou, elektrickým sporákom, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Na poschodí je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom, v ktorej atmosféru spríjemní krb. V spoločenskej miestnosti sa tiež nachádzajú 4 prístelky. Podkrovnú časť chaty tvoria dve spálne – jedna dvojlôžková a jedna štvorlôžková.
Pri chate je možnosť opekania a grilovania v záhradnom krbe. K dispozícii je tiež veľký trávnatý pozemok, ktorý možno využiť na loptové hry alebo iné športové aktivity. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Neváhajte a príďte si k nám oddýchnuť od každodenného stresu. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Krupina (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,301938 18,965733

Kontakt

Adresa: Husín 121, Hontianske Nemce, 962 65

Telefón: +421 944 223 692

Email: andrej.snajder@gmail.com

Web: https://plus.google.com/109760012950974618323/posts?gl=sk&hl=sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,50 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x4, +4

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií