Chata Kováčová

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Kováčová sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí kúpeľnej obce Kováčová v zvolenskom okrese. Chata je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí obľubujú oddych a rekreáciu mimo všedného ruchu, na okraji tichého lesa. Okolie chaty ponúka mnoho možností na turistiku, cykloturistiku, zber húb, rybárčenie na neďalekej vodnej nádrži či relax v aquaparku Kováčová. V zimnom období je návštevníkom k dispozícii lyžiarske stredisko Sielnica - Brestová vzdialené len 6 km od chaty.

Ponúkame Vám ubytovanie v krásnej chate s kompletným vybavením a kapacitou 10 – 12 osôb. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, krbom a prístelkami, tiež plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, detský kútik a sociálne zariadenia. Zo spoločenskej miestnosti sa dá prejsť na vonkajšiu terasu. Na podkroví sa nachádzajú dve päťlôžkové spálne s balkónom.

Pri chate sa nachádza altánok s krbom i otvorené ohnisko. Parkovanie je možné priamo pri objekte. Pre záujemcov ponúkame možnosť bezplatného zapožičania bicyklov.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Zvolen (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,604722 19,0675

Kontakt

Adresa: Kováčová, 962 37

Telefón: +421 905 250 506

Email: osimz@mail.t-com.sk

Web: http://www.ubytovaniechatakovacova.sk/chata-kovacova/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovaniechatakovacova.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Požičovňa bicyklov, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Formát izieb: 2x5, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií