Chata Šuštiak

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Šuštiak sa nachádza v malebnom prírodnom prostredí nad obcou Terchová, na samote v osade u Šmehylov. Táto oblasť je známa ako turistické centrum Malej Fatry a kultúrna oblasť Žilinského regiónu s pravidelnými podujatiami.
Chata Šušiak Vám ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 pevných lôžok, s možnosťou 4 prísteliek vo vybraných izbách. Chata je rozdelená na dve samostatné časti - dolnú a hornú. Ubytovanie je možné v jednotlivých častiach alebo je možný prenájom celého objektu. Chata je komfortne zariadená masívnym dreveným nábytkom a väčšina izieb má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom.
Dolná časť ponúka ubytovanie pre 4 osoby s možnosťou 2 prísteliek. V tejto časti sa nachádza spálňa s TV, kuchyňa s kompletnou výbavou, izba s posedením pri TV, kde sa nachádzajú aj 2 prístelky a kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Horná časť poskytuje ubytovanie v 4 izbách pre 11 osôb s možnosťou 2 prísteliek. Nachádza sa tu veľká spoločenská miestnosť s možnosťou posedenia pri krbe a TV, kuchyňa s kompletnou výbavou a kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. V tejto časti je taktiež možné využiť terasu so sedením s vonkajším grilom a umývadlom. V celom objekte je bezdrôtové pripojenie na internet.
Vo vonkajšej časti pred chatou sa nachádza kúpací sud, krb, ohnisko a zastrešený altánok s grilom a umývadlom. Nad posedením v altánku bude hráčsky kútik s biliardom, kalčetom a spoločenskými hrami. Chata je vhodná pre rodiny s deťmi, ako aj pre partie priateľov či strávenie romantických chvíľ s partnerom. V blízkosti chaty vedú turistické a cykloturistické chodníky. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,29526 19,06195

Kontakt

Adresa: Terchová - osada Šmehylovia, 013 06

Telefón: +421 904 904 040

Email: rezervacie@chatasustiak.eu

Web: http://www.chatasustiak.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatasustiak.eu/en/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1xAPT (1x4, +2); 1xAPT (2x2, 1x3, 1x4, +2)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií