Hotel The Grand Vígľaš

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** je miesto, kde sa spája história spolu s luxusnými službami. Hotel leží v prekrásnom prostredí Zvolenskej kotliny nad obcou Vígľaš, približne 14 km od Zvolena.
Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v originálne dobovo zariadených komnatách – izbách a apartmánoch kategórie CLASSIC, SUPERIOR a DELUXE a tiež v dvoch špeciálnych apartmánoch CASTELLAN a DRACULA. Vo všetkých komnatách je k dispozícii minibar, posedenie, televízor so satelitom, telefón, individuálne nastaviteľná klimatizácia či kúrenie, bezplatné pripojenie na internet (WIFI) a samozrejme i vlastná kúpeľňa s toaletou, hotelovou bielizňou a kozmetikou.
Súčasťou hotelových priestorov je honosná, veľkoryso riešená reštaurácia ANJOU COURT, štýlová hradná Kaviareň kráľa Ľudovíta I., Cigar bar a letná terasa na nádvorí zámku. Na troch podlažiach podzemných priestorov sa rozprestiera welness centrum Qeen Barbara Spa, kde si môžete zlepšiť svoju fyzickú i psychickú kondíciu. K dispozícii je hosťom bazén s protiprúdom, vírivka, infrasauna, fínska sauna, ochladzovací bazén, oddychová časť a masáže na objednávku. Pre verejnosť je naše wellness centrum prístupné po overení a rezervovaní termínu na recepcii hotela.
V zámockom hoteli možno organizovať rôzne gastronomické, spoločenské a kongresové podujatia pre individuálnu ako aj firemnú klientelu. Pre tieto účely slúži rozľahlá presklená kongresová sála vytesaná priamo do skaly, menšie salóniky a sály, štýlové historické obradné miestnosti ako aj priestor vnútorného nádvoria a letnej terasy.
Sídlo uhorských kráľov čaká práve na Vás. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Detva (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,555218 19,299377

Kontakt

Adresa: Vígľaš 602, Vígľaš, 962 02

Telefón: +421 45 524 57 95

Email: recepcia@grandviglas.com

Web: http://www.grandviglas.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.grandviglas.com/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 59,50 €

Max. počet osôb: 110

Vybavenie: Sauna, Bazén, TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 45x2, 10xAPT (1x2)

Počet spální: 55

Počet kúpeľní: 55

Počet WC: 55

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií