Lyžiarske stredisko STIV Čertovica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V srdci Nízkych Tatier nad sedlom Čertovica, na južnej strane dvojvrcholu Rovienky – Lajštroch, sa rozprestiera lyžiarske stredisko STIV Čertovica. V nadmorskej výške 1238 - 1381 m n. m. sú tu vybudované 3 trate: zjazdovka strednej obťažnosti, voľný lyžiarsky terén a zjazdovka ľahkej obťažnosti vhodná najmä pre deti a začínajúcich lyžiarov. Zjazdové trate obsluhujú dva lyžiarske vleky. V stredisku funguje mechanické zasnežovanie.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 48,906719 19,735843

Kontakt

Adresa: Vyšná Boca, 977 01

Telefón: +421 908 551 479

Email: certovica@certovica.sk

Web: http://www.certovica.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=31&Itemid=38&lang=sk

Komentáre

      
Tomás Molnár 20.01.2024 o 19:48
Ešte nám nevyschli lyžiarky a sme plní zážitkov z ďalšieho vydareného lyžiarskeho výcviku na Čertivici. Po dobrých skúsenostiach z predošlého roku sme si opätovne vybrali penzión STIV a opätovne sme nadmieru spokojní so všetkými službami. Pán vedúci Pavel Ivanko je veľmi ochotný, ústretový a neúnavný človek, ktorý sa v každej situácii a počasí staral nielen o terén, ale aj o bezpečnosť v prostredí a okolí chaty. Vybavenosť na úschovu lyžiarok a lyží bola na úrovni. Zabezpečil nám všetko, aby sme sa dobre cítili. Dobre nám padla výborná strava, teplo, čistota a poriadok. Za všetko, čím ste nám pán Ivanko spríjemnili pobyt, aj touto cestou ďakujeme. Už teraz sa tešíme na stretnutie o rok.

Vďační žiaci a učitelia ZŠ v Balogu nad Ipľom a ZŠ vo Vinici


      
Yoyso 24.01.2023 o 07:51
Žiaci dvoch základných škôl ( Vinica a Balog nad Ipľom)minulý týždeň absolvovali lyžiarsky výcvik na Čertovici.Vrátili sme sa s peknými zážitkami a dobrým pocitom aj vďaka tímu chaty Stiv,ktorý nám spríjemnil pobyt všestrannou starostlivosťou,ústretovosťou,dobrou stravou a teplom.Napriek nečakanému množstvu snehu sme mali vždy upravený terén svahu.

ĎAKUJEME
 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií