Penzión Anka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vítame Vás v Penzióne Anka.
Náš penzión sa nachádza v centre Hriňovej, pri hlavnej trase Kriváň - Kokava. V oblasti je mnoho možností rekreácie a aktívneho oddychu, môžete navštíviť viaceré známe strediská cestovného ruchu ako Poľana, Detva, Látky, Biele Vody, skanzen Čierny Balog, Sihla, a to peši, bicyklom, autom, ba dokonca i koňom. Región je pretkaný turistickými a cykloturistickými trasami. V zime sú k dispozícii lyžiarske strediská Košútka, Látky, Biele Vody, Poľana, Kokava, Sihla či Čierny Balog.
V Penzióne Anka radi uvítame rodiny, jednotlivcov i skupiny. Ubytovanie ponúkame v jedno- a dvojposteľových izbách rôznych kategórii. Na každej izbe sa nachádza TV, možnosť prístelky, a tiež vlastné sociálne zariadenie – kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.
Súčasťou zariadenia je reštaurácia a bar, okrem toho sa tu nachádza aj fitnes, sauna, wellness a masérske služby. To všetko robí z nášho penziónu ideálne miesto na dovolenky, pracovné cesty, svadby, rodinné i firemné oslavy, školenia, semináre a iné spoločenské akcie.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Detva (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,575172 19,526106

Kontakt

Adresa: Školská 2000/2, Hriňová, 962 05

Telefón: +421 907 694 239

Email: penzion.jk@stonline.sk

Web: http://www.penzion-anka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzion-anka.sk/index-2.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,45 €

Max. počet osôb: 47

Vybavenie: Sauna, Fitness, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x1+1, 11x2, 1x2+1, 2x2+2, 3xAPT (1x2)

Počet spální: 21

Počet kúpeľní: 21

Počet WC: 21

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií