Penzión Fantázia Michalová

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Fantázia je situovaný v malebnej obci Michalová, cca 12 km od Brezna. Kúsok od obce sa rozprestiera Národný park Muránska planina s množstvom atraktívnych miest a turistických trás. V okolí sa nachádza viacero lyžiarskych stredísk. Možnosti aktívneho trávenia voľného času sú i v Brezne, kde na návštevníkov čakajú rôzne múzeá a kultúrno-historické pamiatky.
Ubytovanie poskytujeme v komfortných jedno a dvojlôžkových izbách a tiež v 1 štúdiu a 1 apartmáne. Vo všetkých izbách sa nachádza televízor, bezplatné pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s WC, niektoré majú i balkón. Štúdio a apartmán sa delia na dennú a nočnú časť. V apartmáne je hosťom k dispozícii i plne zariadená kuchyňa a obývacia miestnosť s posedením a televízorom.
Stravovanie hostí je zabezpečené v reštaurácii s jedinečnou atmosférou a vynikajúcou kuchyňou. Súčasťou reštaurácie je kamenná vínna pivnička s krbom, fajčiarska pivnička a tiež dúhová pivnička vhodná na usporadúvanie osláv. V letnom období je k dispozícii drevená koliba a priestranná terasa s výhľadom na vrch Brest a tiež na prekrásnu vidiecku záhradu s jazierkom, altánkom a detským ihriskom.
Oddýchnuť si a načerpať nové sily môžete v našom relax centre s fínskou saunou, perličkovým kúpeľom, hydromasážnou vaňou a ponukou masáží.
Penzión Fantázia je vhodný na organizovanie osláv, stretnutí, firemných akcií i školení. Nachádza sa tu školiaca miestnosť s konferenčnou technikou a kapacitou 20 osôb.
Tak neváhajte a zavítajte k nám. Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Brezno (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,762201 19,78017

Kontakt

Adresa: Hrádza 18/2, Michalová, 976 57

Telefón: +421 911 610 130; +421 48 618 93 27

Email: penzion@penzionfantazia.sk

Web: http://www.penzionfantazia.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionfantazia.sk/ubytovanie

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,00 €

Max. počet osôb: 17

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x1, 6x2, 2xAPT (1x2)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií