Penzión Košútka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Košútka sa nachádza priamo v areáli rovnomenného lyžiarskeho strediska pri Hriňovej. Je ideálnym miestom nielen pre rodinné dovolenky, ale aj pre skupiny, školské výlety, firemné a rodinné akcie.
Penzión má celkovú kapacitu 60 osôb. Každá zo 17 izieb v penzióne ma vlastnú kúpeľňu, WC, televízor a samostatný balkón. Dvojlôžkové izby sú vybavené manželskou a v niektorých prípadoch aj poschodovou posteľou pre deti. Väčšie rodinné izby majú spoločnú predsieň, z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných spální.
Súčasťou penziónu je reštaurácia s domácou kuchyňou, v ktorej vám radi zabezpečíme celodenné stravovanie podľa vašich požiadaviek. Z reštaurácie sa vychádza na veľkú terasu s nádherným výhľadom na okolité lesy a vrchy. Naši hostia môžu využiť aj spoločenskú miestnosť. V budove penziónu je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovať môžete priamo pred budovou.
V blízkom okolí je wellness centrum, bowling, tenisové kurty a viacero barov a reštaurácií. K dispozícii je aj požičovňa bicyklov, lanový park, adrenalínová atrakcia Zip wire – zjazd na kladke, downhillová cyklistická trať a ešte všeličo iné.
Tak neváhajte a zavítajte k nám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Detva (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,561235 19,531429

Kontakt

Adresa: Slanec 847, Hriňová, 962 05

Telefón: +421 905 773 344

Email: penzion@kosutka.sk

Web: http://www.kosutka.sk/leto/sk/accom.html

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.kosutka.sk/leto/sk/accom_prices.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 29,00 €

Max. počet osôb: 60

Vybavenie: Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 17

Počet kúpeľní: 17

Počet WC: 17

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií