Penzión Victoria

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Victoria sa nachádza v okrese Detva v malebnej dedine Korytárky, ktorá sa rozprestiera pod majestátnou Poľanou – najväčšou vyhasnutou sopkou v Európe. Penzión je situovaný pri hlavnej ceste medzi obcou Kriváň a mestom Hriňová. Obec je preslávená organizovaním folklórnych podujatí ako napr. Celoslovenská prehliadka fujarášov a Celoslovenská prehliadka heligonkárov, ľudovými remeslami, výbornými spevákmi, hudobníkmi, a taktiež prírodnými krásami. V zime sú v blízkosti k dispozícii viaceré lyžiarske strediská v Hriňovej, na Látkach a na Poľane.
Penzión Victória poskytuje celoročné ubytovanie v 1 apartmáne a v 4 samostatných izbách pre 17 osôb. Súčasťou apartmánu a každej izby je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V každej izbe sa nachádza farebný TV prijímač. V niektorých izbách je k dispozícii chladnička, rýchlovarná kanvica, na požiadanie aj mikrovlnná rúra. Vo všetkých izbách je k dispozícii WIFI pripojenie zdarma.
Súčasťou penziónu je aj nefajčiarska reštaurácia s krbom pre cca 80 osôb a fajčiarsky minibar pre cca 20 osôb. Vo vonkajších priestoroch sa nachádza letná terasa s nádherným výhľadom. Priestory penziónu je možné využiť pri rôznych spoločenských udalostiach – svadbách, životných jubileách, školeniach, krstinách a promóciách.
Personál Penziónu Victória sa teší na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Detva (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,548627 19,468517

Kontakt

Adresa: Korytárky 207, Korytárky, 062 04

Telefón: +421 908 939 660

Email: info@penzion-victoria.sk

Web: http://www.penzion-victoria.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzion-victoria.sk/docs/cennik.pdf

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,35 €

Max. počet osôb: 17

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 1x2+1, 1x3+1, 1xAPT (2x2+1)

Počet spální: 6

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií