Penzión Zlatý Dukát

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Zlatý Dukát je situovaný v strede Zvolenskej Slatiny, obce známej jedinečným podpolianskym folklórom a príťažlivou neporušenou prírodou. V oblasti sa nachádzajú hlboké lesy a viacero dolín s množstvom minerálnych prameňov – slatín.
Penzión poskytuje ubytovanie v deviatich izbách troch kategórií s celkovou kapacitou 30 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, televízor a bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Ubytovaní hostia majú možnosť celodenného stravovania so širokým výberom regionálnych špecialít, jedál z diviny, hydiny či špecialít na rošte. Počas roka sú v ponuke aj rozličné sezónne špeciality. Jedlá pre vás pripravujeme najmodernejšími technológiami na bezcholesterolovej báze. Pravidelne usporadúvame husacie, poľovnícke a zabíjačkové hody so živou hudbou a rôzne iné zaujímavé akcie.
Návštevníci Penziónu Zlatý Dukát si môžu oddýchnuť v krásne upravenej záhrade, ktorá je vhodná na usporadúvanie záhradných osláv, svadieb a iných eventov.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Zvolen (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,560239 19,26048

Kontakt

Adresa: SNP 115, Zvolenská Slatina, 962 01

Telefón: +421 908 900 484

Email: penzionzlatydukat@mail.t-com.sk

Web: http://www.penzionzlatydukat.sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chrien.sk/zlaty-dukat/ubytovanie.aspx

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 30

Vybavenie: Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 5x2, 2x2+1, 2x7

Počet spální: 9

Počet kúpeľní: 9

Počet WC: 9

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií