Ubytovanie Edita Bothová

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ponúkame vám komfortné ubytovanie v nových plne zariadených apartmánoch situovaných v príjemnom prostredí mesta Veľký Meder, len 10 minút pešej chôdze od známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus.
Celková kapacita ubytovania je 16 až 19 osôb. Hosťom sú k dispozícii štyri apartmány: jeden trojlôžkový, dva štvorlôžkové a jeden päťlôžkový. Apartmány pozostávajú z jednej až dvoch spální, nachádza sa v nich televízor, chladnička, kompletne vybavená kuchynka s jedálenským posedením, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a, samozrejme, vlastná kúpeľňa s WC. V niektorých apartmánoch je i možnosť prístelky. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Na dvore je pre návštevníkov pripravené príjemné zastrešené vonkajšie posedenie a záhradný gril.
Stravovanie je možné v reštaurácii situovanej cca 50 m od ubytovania. Tiež je možné vybaviť raňajky formou bufetových stolov v susednom penzióne.
Parkovanie je v uzavretom dvore.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,852457 17,770812

Kontakt

Adresa: Svätého Štefana 337/26, Veľký Meder, 932 01

Telefón: +421 908 151 206

Email: edit.bothova@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 5

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xAPT (1x3), 2xAPT (1x4), 1xAPT (1x2, 1x3)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií