Ubytovanie Peter Skladáni

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie Peter Skladáni sa nachádza v centre obce Bušince neďaleko Veľkého Krtíša. Návštevníkom ponúkame ubytovanie v štandardne i nadštandardne vybavených dvoj až päťlôžkových izbách, a tiež  v apartmáne s balkónom. K výbave štandardných izieb patrí TV, rádio budík, chladnička, vlastné sociálne zariadenie a za príplatok i WIFI pripojenie na internet. Nadštandardné izby (aj apartmán) majú navyše moderný nábytok, LED televízor s multimediálnym prehrávačom, internet, bar a hygienický servis (uterák, mydlo, šampón). V ubytovacom zariadení je všetkým hosťom k dispozícii denný bar s možnosťou občerstvenia i stravovania. Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte. Ubytovanie je vhodné pre obchodných cestujúcich i rodiny s deťmi.
V oblasti si na svoje si prídu milovníci prírody, turisti, cykloturisti, hubári aj rybári. K najväčším atrakciám okolia patrí aquapark v neďalekej obci Dolná Strehová. Z Bušiniec je možné podnikať i výlety do Maďarska, ktorého hranice sa nachádzajú len kúsok od ubytovacieho zariadenia.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Veľký Krtíš (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,173723 19,500178

Kontakt

Adresa: Krtíšska 219/4, Bušince, 991 22

Telefón: +421 905 654 720

Email: skladi@gonet.sk

Web: http://www.ubytovanie-skladani.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanie-skladani.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 33

Vybavenie: TV na izbe, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 2x3, 3x4, 2x5, 1xAPT (1x1, 1x2)

Počet spální: 10

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií