Ubytovanie u Havrana

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie u Havrana je situované v príjemnom prostredí obce Turčianske Jaseno na úpätí Veľkej Fatry. Ubytovanie poskytujeme v dvoch objektoch so spoločným dvorom – v drevenici a v samostatnej bytovacej jednotke v hornom podlaží rodinného domu.
Drevenica u Havrana je štýlovo a vkusne zariadená, ponúka návštevníkom možnosť vychutnať si jedinečnú starosvetskú atmosféru, ktorú umocňuje tradičný nábytok a viacero pôvodných doplnkov. Nachádza sa tu spoločenská miestnosť s veľkou rustikálnou pecou a tromi lôžkami a samostatná trojlôžková spálňa. V spoločenskej miestnosti sa nachádza tiež plne vybavený kuchynský kút (dvojplatnička, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica). Novovybudovaný sprchový kút a WC sú situované hneď vedľa drevenice.
Ubytovanie v súkromí (v priľahlom rodinnom dome) sa skladá z obývacej miestosti s televízorom a štyrmi lôžkami, päťlôžkovej spálne, plne zariadenej kuchyne (elektrická varná platňa, chladnička, rychlovarná kanvica) a kúpeľne so sprchovým kútom a WC.
V oboch objektoch je bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet.
Návštevníkom je k dispozícii priestranný dvor s terasou, altánkom a možnosťou grilovania a opekania. Voľné chvíle možno využiť na hranie stolného tenisu. Najmenších poteší detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom.
V oblasti je mnoho možností aktívneho oddychu a rekreácie. V lete sú k dispozícii turistické a cykloturistické trasy v krásnom prírodnom prostredí, celoročne možno navštíviť kultúrne pamiatky a múzeá, na ktoré je Turiec veľmi bohatý, v zime sa návštevníkom ponúka neďaleké lyžiarske stredisko.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 49,029633 18,990536

Kontakt

Adresa: Turčianske Jaseno 88, Turčianske Jaseno - Dolné Jaseno, 038 02

Telefón: 0905 646 359; 0905 641 325

Email: info@stamaplus.sk

Web: http://www.uhavrana.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.uhavrana.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 3

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xAPT (1x4, 1x5); 1xCH (2x3)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií